Privatumo politika

BENDROSIOS NUOSTATOS
Ši privatumo politika reglamentuoja MB „Mo2do” klientų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus; tinklapio www.mo2do.lt; slapukų naudojimo tvarką bei tinklapyje talpinamo turinio autorines teises.
Įmonė Mo2do gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos Bendrovei, saugumą ir konfidencialumą pagal šioje Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
 

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS
MB “Mo2do” asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679).
 
 
SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

Slapukai yra nedidelis tekstinis failas, kurį interneto svetainės laiko jūsų įrenginyje, kai aplankote jas. Jie yra naudojami tam, kad svetainė galėtų prisiminti jūsų veiksmus ir pageidavimus, taip padedant jums naršyti internete efektyviau. Jie skirti, optimizuoti jūsų naršymą svetainėje, taip pat suteikti galimybę internetinį puslapį užkrauti greičiau.

Slapukai gali būti naudojami įvairiais tikslais:

  • Būtini slapukai: Reikalingi tam, kad svetainė veiktų tinkamai. Jie gali apimti sesijos slapukus, kurie išlaiko jūsų prisijungimą, arba slapukus, kurie saugo jūsų kalbos nustatymus.
  • Funkciniai slapukai: Jie pritaikyti, įrašyti informaciją apie jūsų veiklą svetainėje, kad galėtume suteikti patobulintą patirtį. Pavyzdžiui, tai gali būti slapukai, kurie atsimena jūsų paskutinius peržiūrėtus elementus arba pirkimo krepšelio turinį.
  • Reklaminiai slapukai: Naudojami siekiant pritaikyti reklamas jūsų interesams ir pageidavimams. Tai padeda sumažinti atsitiktines reklamas ir padidinti tikslumo lygį.
  • Analitiniai slapukai: Naudojami surinkti informaciją apie lankytojų elgesį. Ši informacija padeda svetainės savininkams suprasti, kaip naudotojai sąveikauja su jų svetaine.

Svarbu žinoti, kad slapukai gali būti naudojami įvairiais tikslais, ir jūs galite valdyti savo sutikimą naudotis jais, keisdami naršyklės nustatymus. Tačiau atsisakę slapukų, galite prarasti tam tikras svetainės funkcijas arba naršyti lėčiau.

Todėl atidarydami www.mo2do.lt svetainę  ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame naudojamame įrenginyje.


AUTORINĖS TEISĖS
Bendrovė pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį Mo2do tinklapio turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, tinklapyje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru tinklapio dizainu (angl. layout) ir kitomis unikalaus turinio formomis.
Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti Mo2do tinklapio turinį be Mo2do sutikimo. Naršydami Mo2do tinklapyje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.


BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Tolimesnis naudojimasis Mo2do tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

Mo2do turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.